Грибаускайте: дискусій щодо послаблення санкцій не буде до березня

Четвер, 12 лютого 2015, 16:05

Дискусій щодо послаблення санкцій проти Росії не буде до березня, це неможливо.

Про це сказала президент Литви Даля Грибаускайте перед самітом ЄС у Брюсселі.

"Ми подивимось, як будуть втілюватися досягнуті домовленості  і дискусії про послаблення яких-небудь санкцій до березня не є можливими" - сказала вона.

Вона наголосила, що досягнуті домовленості у Мінську є слабкими і потрібно подивитися, як вони будуть втілюватися, оскільки Росія не дотримувалась і більш чітко прописаних домовленостей, укладених 5 місяців тому.

Нагадаємо, раніше Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні заявила, що не очікує, що на саміті лідерів країн Євросоюзу, який відбудеться в четвер, обговорюватиметься питання санкцій проти РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.