Маккейн до Заходу: ганьба нам, що підвели українців

Четвер, 19 лютого 2015, 10:06

Захоплення Дебальцевого підтримуваними Росією сепаратистами дає вичерпні докази для того, щоб заявити про провал угоди про припинення вогню в Україні.

Про це йдеться у спільній заяві сенаторів-республіканців Джона Маккейна та Ліндсі Грема, оприлюдненій на сайті Маккейна.

"З учора цей сміховинний аркуш паперу не зробив нічого, щоб запобігти новим смертям десятків українських солдат та здачі нових суверенних українських територій Володимиру Путіну та його ставленикам", - йдеться у заяві.

Сенатори заявили, що Путін досяг своїх військових завдань у Дебальцевому і вони побоюються, що західні лідери, замість того, щоб визнати жорстоку реальність російських вчинків, дозволять Путіну стверджувати, що він дотримується положень угоди про припинення вогню.

"Насправді ж, він використає наступні тижні та місяці, щоб консолідувати його останні загарбання, щоб надалі озброювати та готувати армію його ставлеників, щоб дестабілізувати уряд та економіку України, щоб спробувати розділити трансатлантичний альянс та підготуватись до наступного військового наступу, який ймовірно відбудеться у Маріуполі", - заявили Маккейн та Грем.

Вони підкреслюють, що наполягання на ілюзії припинення вогню лише дасть Путіну бажане прикриття, необхідне для планування його наступного акту агресії в Україні.

"Попри це західні лідери, включно з президентом США, продовжують хапатись за усі доступні відмовки, щоб не дати захисне озброєння та іншу дуже необхідну військову допомогу українському уряду. Поки президент Обама надалі "розглядає" надання летальної допомоги Україні, Путін продовжує використовувати смертоносну силу, щоб досягнути своїх військових цілей в Україні", - йдеться у заяві.

"Українці мають волю, щоб опиратись агресії і не просять нікого воювати за них. Вони лише просять захисників демократії дати їм засоби для протистояння наступу диктатора. Ганьба нам за те, що підвели їх", - заявили сенатори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua