Грибаускайте їде до Києва на запрошення Порошенка. Запрошені й інші лідери ЄС

Четвер, 19 лютого 2015, 11:25

Президент Литви Даля Грибаускайте та інші європейські лідери прибудуть в неділю до Києва на запрошення президента України Петра Порошенка для участі у пам’ятних заходах з нагоди роковин загибелі людей на Майдані.

Про це президент Литви сказала в інтерв'ю LRT, повідомляє Delfi.

"Чесно кажучи, це запрошення приїхати до Києва. В ході засідання лідерів ЄС, на якому був присутній президент Порошенко, буди запрошені всі європейські лідери" - сказала вона, відповідаючи, чи будуть прийняті якісь рішення в ходії її візиту до України.

"З нагоди річниці загибелі людей на Майдані будуть проводитись різні заходи" - сказала вона.

"Я зустрінуся з Петром Порошенком, знаю, що і польський президент Броніслав Коморовський візьме участь у заходах, президент Латвії Андріс Берзіньш, а також голова Європейської ради Дональд Туск, керівники інших країн. Це буде гарний привід ще раз поговорити, оцінити ситуацію, і, звичайно, висловити шанузагиблим на Майдані", - сказала Даля Грибаускайте.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.