ЄС очікує швидкого і прозорого розслідування вбивства Нємцова - Могеріні

Субота, 28 лютого 2015, 11:45

Глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні очікує від російської влади швидкого і прозорого розслідування вбивства Бориса Нємцова.

Про це йдеться в її заяві, розміщеній на сайті Єврокомісії.

"Я з обуренням і глибокою гіркотою дізналася про жорстоке вбивство Бориса Нємцова", - заявила Могеріні. За її словами, "Нємцов був прихильником сучасної, процвітаючої і демократичної Російської Федерації, відкритої до світу".

У заяві наголошується, що Нємцова - одного з лідерів російської ліберальної опозиції,  "було вбито прямо перед маніфестацією проти наслідків економічної кризи і конфлікту в Україні, яку він організовував на 1 березня".

"ЄС очікує, що російські власті проведуть повноцінне, швидке і прозоре розслідування цього вбивства, швидко зрадивши винних суду", - зазначила Могеріні, висловивши співчуття друзям і близьким загиблого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.