Моніторингову місію ОБСЄ в Україні буде подовжено і розширено

П'ятниця, 13 березня 2015, 08:49

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) ухвалила рішення про розширення моніторингової місії організації на Донбасі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Відтепер у місії братимуть участь до тисячі міжнародних спостерігачів.

За це рішення проголосували всі 57 країн-учасниць ОБСЄ, в тому числі й Росія. Нові правила роботи СММ ОБСЄ чинні до березня 2016 року.

За попереднім мандатом, моніторингова місія могла нараховувати до 500 спостерігачів, останнім часом у ній були задіяні близько 450 співробітників ОБСЄ, які контролювали виконання пунктів Мінської угоди про перемир'я.

Нагадаємо, що представники моніторингової місії ОБСЄ неодноразово скаржилися на те, що не мають повного доступу насамперед до місць дислокації відведених важких озброєнь, тому 100-відсоткова перевірка дотримання виконання угод залишалася неможливою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?