17 українських військових поїхали на лікування до Німеччини

Фото
П'ятниця, 20 березня 2015, 12:41

В п'ятницю 17 поранених у зоні АТО українських солдат і офіцерів відправлені на лікування до Німеччини.

Літак за пораненими надіслала німецька сторона, повідомила народний депутат Ольга Богомолець на своїй сторінці у Facebook.

"Представники Німеччини не перестають нам допомагати. Важко навіть сказати, наскільки об’ємною та неоціненною є дана допомога.  Ось і сьогодні в Бориспіль прилетів літак за нашими пораненими бійцями. В Німеччині їм буде надана висококваліфікована допомога та відмінний догляд", - написала вона.

16 українських військових доправлять в чотири військові шпиталі і одного - до цивільної лікарні за домовленістю волонтерських організацій.

Раніше Бундесвер уже надавав Україні підтримку у вигляді медико-санітарних матеріалів, навчань та лікування тяжко поранених солдатів.

Окрім того, на прохання України Федеральний уряд надасть військовому госпіталю міста Запоріжжя хірургічне та медичне обладнання, в тому числі й каталки для транспортування пацієнтів та пристрої для інгаляційного наркозу.

 
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?