Портнов, з якого зняли санкції, хизується зустрічами в Брюсселі

Понеділок, 23 березня 2015, 14:24

Колишній заступник глави АП Андрій Портнов, з якого ЄС зняв санкції, вихваляється зустрічами в Брюсселі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Поки у відношенні членів діючої в Україні парламентської коаліції в Європі порушують кримінальні справи, заарештовують банківські рахунки і оголошують в розшук, я не поспішаючи проводжу неофіційні зустрічі з європейськими політиками в Брюсселі,  - відзначив Портнов, коментуючи розшук Інтерполом депутата Миколи Княжицького.

"Впевнений, що скоро ми не тільки поміняємося місцями у владі, але й охоче допоможемо іноземним державам знайти злочинців на українській території. Привіт з Брюсселя",  - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з санкційного списку ЄС зникли прізвища чотирьох українських чиновників: колишнього заступника глави АП Андрія Портнова, колишніх очільників СБУ Олександра Якименка та Ігоря Калініна та сина колишнього прем’єр-міністра Олексія Азарова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.