Порошенко просить Юнкера підтримати направлення миротворців

Неділя, 29 березня 2015, 13:19

Президент України Петро Порошенко просить голову Європейської комісії Жана-Клода Юнкера підтримати ініціативу України про можливість спрямування миротворців у рамках Європейської політики безпеки і оборони.

Як повідомляє сайт голови держави, це питання було піднято під час телефонної розмови Порошенка та Юнкера 28 березня.

"Петро Порошенко також звернувся до голови Європейської комісії з проханням підтримати розгляд в інститутах ЄС можливість спрямування миротворчого контингенту в Україну у рамках Європейської політики безпеки та оборони", - повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, Жан-Клод Юнкер мав відвідати Україну 30 березня, але візит біло перенесено у зв’язку із станом здоров’я голови Єврокомісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?