Влада Литви вважає третину дипломатів РФ шпигунами

Понеділок, 30 березня 2015, 16:55

Третина російських дипломатів, що працює в Литві, є шпигунами.

Про це йдеться в доповіді департаменту держбезпеки країни, повідомляє Delfi.lt.

Як зазначає відомство, третя частина російських дипломатів  є співробітниками розвідувальних служб або пов'язані з ними.

Згідно з даними, минулого року активізувався інтерес російських спецслужб до військової та іншої стратегічної інфраструктури Литви, особливо збільшилась кількість спроб російських служб безпеки та розвідки завербувати громадян Литви, які їдуть до Росії.

Всього, як повідомляється, за минулий рік  з Литви "за активну шпигунську діяльність" були вислані "три співробітника російської розвідувальної резидентури".

На думку департаменту, "їх діяльність була пов'язана з вербуванням агентів та незаконним збором розвідувальної інформації".

За твердженням відомства, минулого року до закінчення терміну акредитації з Литви були змушений виїхати ще кілька російських розвідників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що третина працівників російських дипустанов у Швеції є шпигунами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?