Ультраправа євродепутат від Британії захоплюється "великим націоналістом" Путіним

П'ятниця, 10 квітня 2015, 12:38

Член Європарламенту від Партії незалежності Великої Британії Діана Джеймс зізналася в тому, що захоплюється президентом РФ, бо він "сильний лідер" і "великий націоналіст".

Про це пише британська газета The Guardian.

Як зазначається, Діана Джеймс під час дебатів з жінками, які займають високі пости в інших політичних партіях, аж підняла брови, висловлюючи захоплення Путіним.

"Я захоплююся ним з тої точки зору, як він стоїть за свою країну. Він великий націоналіст", - сказала вона.

Водночас представниця лейбористів дорікнула Джеймс у тому, що та з тим самим успіхом могла б захоплюватись Іді Аміном (президент Уганди в 1971-79 роках, еталонний африканський диктатор, автор одного з найжорстокіших тоталітарних режимів. – Ред.)

"Я захоплююся ним, він сильний лідер, він ставить Росію на перше місце, незважаючи на проблеми з ЄС, який сприяв зміні уряду в Україні", - наголосила Діана Джеймс.

Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли лідерів Партії незалежності Великої Британії звинувачують у підіграванні Путіну. Зокрема, очільник партії Найджел Ферейдж раніше заявляв, що теж захоплюється російським президентом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"