У Литві набула чинності заборона на мовлення телеканалу "РТР-Планета"

Понеділок, 13 квітня 2015, 10:56

У Литві з 13 квітня набуваэ цинносты заборона на мовлення російського телеканалу "РТР-Планета" і закінчується термін заборони на мовлення каналу Ren TV Baltic.

Про це повідомляє Delfi.

За словами голови Литовської комісії по радіо і ТБ Едмундаса Вайтекунаса, литовські ретранслятори виконують рішення комісії, частина їх відключила програму "РТР-Планети" тільки близько 8 години ранку.

Тим не менш клієнти компанії Skynet у Вільнюсі ще могли бачити програми цього телеканалу і після 9 годин ранку, але потім мовлення каналу було відключено.

Як повідомлялося, 8 квітня Литовська комісія з телебачення і радіомовлення  зупинила на три місяці ретрансляцію програм всього російського каналу "РТР-Планета".

На думку комісії, телекомпанія у своїх програмах підбурювала до війни і розпалювала ненависть, а також знову порушила закон про інформування суспільства.

Комісія стверджує, що повідомила Єврокомісію про порушення і заплановані до застосування заходи. Така процедура застосовується в Євросоюзі вперше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.