Польща проведе юридичну експертизу антикорупційного законодавства України

Четвер, 23 квітня 2015, 12:44

Україна звернулася до Польщі з проханням провести юридичну експертизу законів, ухвалених для боротьби з корупцією в Україні.

Про це сказав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк після переговорів з головою Центрального антикорупційного бюро Польщі Павлом Войтуником у Києві, повідомляється на сторінці Яценюка у Facebook.

"Дякую голові Центрального антикорупційного бюро Польщі за готовність допомогти Україні у розбудові ефективної антикорупційної стратегії. Обговорили з Павелом Войтуніком майбутню співпрацю - щоб Польща провела юридичну експертизу всіх українських антикорупційних законів", - сказав Яценюк.

Він додав, що звернеться до прем’єр-міністра Польщі Єви Копач з тим, щоби польський уряд надіслав до Києва фахівців для виконання програми протидії корупції в Україні.

Яценюк також зазначив, що уряд розпочав конкурс на призначення керівництва Національного агентства з запобігання корупції - органу, який вестиме реєстр всіх декларацій доходів і витрат всіх державних чиновників в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.