Директором Антикорупційного бюро призначений Артем Ситник

Четвер, 16 квітня 2015, 13:56

Директором Національного антикорупційного бюро України (НАБ) призначено Артема Ситника.

Церемонія представлення Ситника відбулася сьогодні в адміністрації президента за участю Петра Порошенка.

"16 квітня увійде в історію як день створення Національного антикорупційного бюро. Фронт боротьби з корупцією не менш важливий, ніж той, що захищають наші військові. Найбільш важливе у діяльності новопризначеного директора антикорупційного бюро - це довіра людей", - сказав Порошенко.

Раніше спеціальну перевірку пройшли 3 з 4 кандидатів на посаду директора НАБ: Микола Сірий, Артем Ситник та Віктор Чумак.

Конкурсна комісія щодо обрання кандидатів на посаду директора НАБ вирішила рекомендувати президенту двох із них: кандидатура Ситника набрала 7 голосів, кандидатура Сірого - 5 голосів і кандидатура Чумака - 3 голоси.

Як відомо, до складу комісії входили Джованні Кеслер, Євген Нищук, Віктор Мусіяка, Рефат Чубаров, Євген Захаров, Ярослав Грицак, Йосиф Зісельс, Олександра Яновська та Юрій Бутусов.

Комісія пропрацювала три місяці, першочергово на її розгляд надійшли 176 заявки, 21 кандидатуру допустили до другого туру.

Раніше повідомлялося, що першочерговим завданням новоствореного антикорупційного бюро буде розслідування та повернення коштів, вкрадених режимом Януковича, створення спеціальної групи контролю за фінансовими ресурсами, які будуть виділені Європейським союзом в якості грантів, кредитів та спеціальних програм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.