НАТО: ми реагуємо на ядерну загрозу Росії і вже зробили деякі кроки

Середа, 29 квітня 2015, 12:22

Північноатлантичний альянс вимушений готуватися до того, що Росія може застосувати силу проти інших сусідів.

Про це заявив помічник генсека НАТО з питань політики та планування, генерал-лейтенант Хайнріх Браусс, під час конференції у з питань гібрідних загроз, яка проходить в коледжі НАТО в Римі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

За його словами, Росія своїми діями доводить, що може піти на такий крок.

"Російська агресія проти України фундаментально змінила безпекову ситуацію... Російське керівництво показало, що має намір застосовувати силу проти сусідів. І це – реальна загроза для НАТО", - заявив він.

Як відомо, чотири країни-члена НАТО (Балтійські держави та Польща) межують з РФ.

За словами генерала, особливу занепокоєність викликає "готовність РФ застосувати всі військові засоби, включно з ядерними".

"Ядерна загроза потребує окремо уваги. Оскільки наш захід відкритий, я не можу сказати багато. Але мі реагуємо і ми вже зробили певні кроки", - запевнив представник генсека НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.