РФ не розглядає скасування ембарго на імпорт фруктів і овочів з ЄС

Середа, 29 квітня 2015, 16:24

Росія не розглядає скасування ембарго на ввезення овочів і фруктів з ЄС, є доручення за окремими видами продукції та окремим країнам.

Про це заявив віце-прем'єр РФ Аркадій Дворкович, повідомляє РІА "Новости".

"Ми не розглядаємо зараз скасування ембарго в широкому сенсі цього слова. Є окремі доручення та ідеї щодо точкових видів продукції, або стосовно окремих країн. Ці питання розглядаються, поки остаточної позиції не сформовано", — сказав Дворкович.

Росія в серпні 2014 року у відповідь на санкції Заходу обмежила імпорт продовольчих товарів з ряду країн, в тому числі з ЄС. Пізніше деякі країни ЄС звернулися до Росії з проханням скасувати ембарго.

Глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв в квітні заявив, що його відомство вважає найкращим способом можливого ослаблення ембарго виключення з нього низки товарних позицій, вигідних для Греції та Угорщини, а не конкретних країн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."