Організатори фестивалю в Освенцимі скасували виступ Бреговича

Четвер, 9 квітня 2015, 15:15

Організатори фестивалю Life Festival Oswiecim, який має відбутися у червні цього року, скасували виступ сербського композитора і співака Горана Бреговича.

Про це повідомляє польське видання Wiadomosci.pl.

Як зазначаєтся, Брегович мав не лише виступати на фестивалі, але й бути ведучим.

Проте у четвер організатори фестивалю, фундація Peace Festival, повідомили, що сербський музикант в Освенцімі не з'явиться.

"26 березня поточного року Горан Брегович виступав у Севастополі, на території анексованого Росією Криму. Анексія півострова Крим, яка відбулася з порушенням принципів міжнародного права, становить загрозу для миру у світі", - говориться в заяві організаторів.

Як наголошується в повідомленні, на анексованому півострові спостерігається порушення прав людини, зокрема, переслідування етнічних меншин.

"Публічні висловлювання артиста після концерту, в яких Брегович применшив факт виступу на незаконно анексованій території, а також одночасно дистанціювався від засудження збройної інтервенції Росії на Україні, суперечать цінностям, якими керуються засновники та автори ідеї Life Festival",  - підкреслюється в заяві.

Як відомо, раніше Брегович виступив із концертами в Криму та заявив, що йому все одно, чи зриватимуться його концерти у Європі через цей виступ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua