У Молдові затримали і депортували двох російських військових

П'ятниця, 15 травня 2015, 09:18

Двох російських військових затримали в Кишинівському аеропорту і вислали назад до Москви.

Про це повідомляє Publika.

"Чоловіки 31 і 32 років направлялися в придністровський регіон з військовою інспекцією", - зазначає видання.

У Прикордонній поліції Молдови уточнили, що згідно з домовленостями між Молдовою і Росією, країни повинні повідомляти одна одну в офіційному порядку про мету візиту військових. Оскільки жодних офіційних підтверджень молдовська сторона не отримувала, військових вислали.

Пізніше стало відомо, що військові повинні були поповнити склад оперативної групи російських військ (ОГРВ) у Придністров'ї. Обидва раніше були оголошені небажаними персонами в Молдові на 10 років.

Офіцери прямували до Придністров'я без документів про статус і мету візиту. Про їхнє прибуття стало відомо завдяки оперативній інформації від молдовської Служби інформації і безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".