Страйк німецької залізниці поширився на пасажирські перевезення

Вівторок, 5 травня 2015, 12:58

Машиністи Deutsche Bahn продовжують страйкувати у вівторок, 5 травня.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Слідом за вантажними перевезеннями від другої години вівторка, 5 травня, машиністи компанії призупинили і пасажирські рейси.

Відновити всі перевезення залізничники планують тільки у неділю, 10 травня. Таким чином, страйк триватиме сім днів і стане найтривалішим в історії Deutsche Bahn.

У компанії розраховують, що страйк зачепить тільки близько половини від звичної кількості вантажних перевезень та не більше двох третин потягів дальнього сполучення.

Профспілка німецьких машиністів (GDL) 4 травня відкинула можливість врегулювання у тарифній суперечці з компанією Deutsche Bahn.

На користь досягнення компромісу у понеділок висловилася канцлерка Німеччини Анґела Меркель. За її словами, таке рішення не вимагатиме "її прямого втручання".

З огляду на відмову профспілки машиністів від компромісу вона зауважила, що, вочевидь, час для цього ще не настав. "Але ми маємо прийти до цього", - сказала Меркель.

Водночас канцлерка визнала, що спричинені страйком навантаження на підприємства та громадян "суттєві".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.