Європа не повинна просто спостерігати за агресією в Україні - Грибаускайте

П'ятниця, 8 травня 2015, 10:17

Уроки Другої світової війни показують, що рішення спостерігати за агресією означає смерть людей, окупацію і терор.

Про це сказала президент Литви Даля Грибаускайте, повідомляє Delfi.

"Потрібно пам'ятати історію і вчитися на її болючих уроках. Тому сьогодні Литва розуміє, що відбувається в Європі, де є загроза і де відбувається окупація та терор проти європейської держави. Я маю на увазі і Україну", - сказала Грибаускайте.

"Уроки Другої світової війни кажуть, що ми не можемо залишатися спостерігачами, оскільки якщо будемо залишатися осторонь і спостерігати, гинутимуть люди, відбуватимуться окупації, терор і злочини проти людяності", - додала вона.

За словами президента, ці уроки історії краще розуміють жителі країн, що найбільше постраждали в роки Другої світової війни, проте "болюча історія Європи врізалася дуже глибоко, торкнулася майже всіх родин Європи".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.

Піррова перемога Трюдо: чому виграні вибори не вирішать проблем прем'єра Канади

Перемога Ліберальної партії на дострокових виборах у Канаді стала особистою поразкою її лідера та прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?