Поліція Македонії проводить операцію проти "озброєних людей", є поранені

Субота, 9 травня 2015, 13:13

Македонська поліція рано вранці у суботу розпочала ацію проти "великих озброєних груп" людей у місті Куманово, що за кількадесят кілометрів від столиці країни Скоп’є.

Про це повідомляє видання Vecernje novosti.

В сутичках з озброєними людьми поранено 12 поліцейських, при цьому важко поранених перенаправили у лікарні столиці. Місцеві ЗМІ з посиланням на джерела в лікарні повідомляють про трьох поліцейських, які померли від ран в лікарні Куманово.

При цьому в місті весь ранок чути стрілянину і вибухи. Громадянам заборонили залишати свої будинки, а до міста з усієї країни стягують поліцію і техніку.

В п’ятницю в македонських ЗМІ повідомлялося про скарги жителів Куманово, які бачили групу з близько 50 озброєних людей.

Як зазначає Reuters, в 2001 році в цьому регіоні вже точилися бої між урядовими силами та етнічними албанцями. Наразі 30% з 2-мільйонного населення Македонії є етнічними албанцями.

Зростання етнічної напруги ставить під загрозу стабільність колишньої Югославської республіки, яка й досі не може оговтатись від політичної кризи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.