Польські залізничники мають намір провести безстроковий страйк

Понеділок, 15 червня 2015, 18:52

У ніч на 29 червня працівники Регіональної транспортної компанії, яка обслуговує приміські маршрути, мають намір розпочати безстроковий страйк.

Про це повідомляє Onet.pl.

І хоча перевізник обслуговує в основному локальні маршрути і користуються ними особи, які прямують на роботу, страйк може ускладнити і дальні перевезення.

Профспілки вимагають підписання угоди, яка закріплювала б гарантії для працівників, в тому числі, гарантії зайнятості працівників протягом 5 років.

Крім того, профспілки звинувачують маршалків воєводств, які є формальними власниками компанії, у діях, які їй лише шкодять. Йдеться, зокрема, про створення конкуруючих фірм.

Поки в Міністерстві транспорту не відреагували на вимоги профспілок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.