Глава МЗС Нідерландів: навчання НАТО у Польщі - попередження для Путіна

Середа, 17 червня 2015, 19:27

Масштабні військові навчання НАТО Baltops-2015, які проходять у ці дні в Польщі, пов'язані з ситуацією в України і є попередженням президенту Росії Володимиру Путіну.

Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс, повідомляє NOS.

"У Східній Європі є країни-члени НАТО, які відчувають загрозу від того, що відбувається на сході України. Ці навчання також попередження президенту Путіну", - сказав Кундерс.

Міністр вважає важливим, щоб союзники показали свою єдність. "Це не агресивний підхід. Це поєднання тиску та діалогу, а не наївність стосовно Путіна", - додав він.

Кундерс додав, що Нідерланди надзвичайно стурбовані заявами про зміцнення ядерного арсеналу Росії і тому беруть активну участь у військових навчаннях.

Як повідомлялося, Володимир Путін анонсував, що у 2015 році на озброєння російської армії поставлять більше 40 міжконтинентальних балістичних ракет, здатних долати системи протиракетної оборони.

У НАТО назвали заяву Путіна небезпечним брязканням зброєю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.