НАТО про важку техніку США: ми вітаємо всі зусилля із захисту членів альянсу

Вівторок, 16 червня 2015, 19:26

НАТО вітає будь-які зусилля із захисту членів альянсу від можливих загроз.

Про це заявив генсек НАТО Йенс Столтенберг, коментуючи інформацію про можливе розміщення важкого озброєння США в країнах Балтії та східної Європи.

"Все що ми робимо, йде відповідно до міжнародних домовленностей. На наступному тижні буде зустріч міністрів оборони НАТО і там міністр оборони США проінформує нас з цього питання. Ми вітаємо всі зусилля із захисту членів альянсу", - сказав Столтенберг.

Генсек НАТО підкреслив, що альянс збільшує військову присутність на східних рубежах як відповідь на зміни в політиці безпеки і як відповідь на поведінку Росії в Україні.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Пентагон може відправити у кілька країн Балтії та східної Європи танки, бойові машини піхоти та іншу важку техніку, а також до 5000 солдатів. 

У Росії на це заявили, що посилять угрупування військ по всьому периметру західного кордону РФ, включаючи нові формування танкових, артилерійських і авіаційних частин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.