У Румунії стартували військові навчання Saber Guardian/Rapid Trident 15

Неділя, 21 червня 2015, 14:24

У Румунії стартували військові навчання Saber Guardian/Rapid Trident 15, в яких беруть участь українські та американські військові. Частина цих тренувань проводитиметься на території України у липні цього року.

Про це повідомляє Голос Америки із посиланням на Міноборони США.

За даними українського командування, для проведення цих навчань в Україні буде залучено від 270 до 290 інструкторів зі США. Як повідомляє міністерство оборони США, програма цих навчань створена для підвищення ефективності сумісних операцій України, США та інших країн НАТО.  

21 червня у Чорне море прибуває американський ракетний есмінець Laboon (DDG 58). За повідомленням ВМС США, наявність американського військового судна у Чорному морі підтвердить американську відданість зобов’язанням щодо миру та стабільності перед кранами НАТО.

Наприкінці літа американські військові протестують безпеку комунікацій на військових навчаннях Exercise Allied Spirit II, які пройдуть на військовій базі США у Німеччині з 4 по 25 серпня. У них візьмуть участь близько 1600 учасників з Канади, Угорщині, Нідерландів, Великобританії та США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua