Путін на рік продовжив контрсанкції проти ЄС

Середа, 24 червня 2015, 16:04

Президент Росії Володимир Путін повідомив, що заходи у відповідь на санкції ЄС продовжуються на рік, починаючи з сьогоднішнього дня.

Про це повідомляє РІА "Новости".

"Голова уряду звернувся з листом продовжити заходи, які ми вжили у відповідь на ці дії наших партнерів, деяких країн.

Я сьогодні згідно з цим листом підписав указ про продовження дії окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки Російської Федерації і прошу уряд оперативно підготувати і видати відповідну постанову уряду", — сказав Путін.

"При цьому, як і пропонував голова уряду, ми наші відповідні заходи продовжуємо на рік, починаючи з сьогоднішнього дня. Я думаю, що це буде хорошим орієнтиром для вітчизняних сільгоспвиробників",- додав президент РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС продовжив санкції проти Росії ще на 6 місяців - до 31 січня 2016 року.

В МЗС РФ заявили, що  "глибоко розчаровані" тим, що в ЄС запанувала думка русофобського лобі, наслідком чого стало продовження санкцій. Крім того, в РФ заявили про підготовку відповіді на дії ЄС і продовження контрсанкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.