В ЄС озвучили умови для відновлення фінансування Молдови

П'ятниця, 10 липня 2015, 08:48

Відновлення ЄС фінансування Молдови можливе тільки за умови підписання урядом країни програми з Міжнародним валютним фондом.

Про це йдеться в офіційній заяві Представництва ЄС в Молдові.

"Широко відомі питання в молдавському банківському секторі викликали заклопотаність з приводу макроекономічної стабільності. У зв'язку з цим Євросоюз вважає, що програма з МВФ надасть гарантії, що будуть вжиті заходи щодо усунення цих проблем", - підкреслюється в повідомленні.

Водночас, в представництві ЄС відзначають необхідність якомога швидшого формування правлячої коаліції та затвердження нового уряду Молдови.

"Оскільки тимчасово виконуючий обов'язки уряд не може запросити програму МВФ, це є ще однією ґрунтовною передумовою для прискорення поточного процесу створення нової правлячої коаліції", - наголошується в документі.

Як наголосив посол ЄС в Молдові Піркка Тапіола, після отримання вотуму довіри парламенту новий уряд повинен буде негайно вислати запит МВФ про початок переговорів щодо нової програми співпраці з фондом.

Нагадаємо,  раніше повідомлялося, що ЄС заморозив фінансування Молдови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?