Греція представила серйозні й варті довіри пропозиції - Олланд

П'ятниця, 10 липня 2015, 12:02

Греція представила міжнародними кредиторам "серйозні пропозиції, які заслуговують на довіру".

Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд, повідомляє Reuters.

"Греки вже показали свою рішучість залишитися в єврозоні, так як програма, яку вони висувають, серйозна і заслуговує довіри. Вони (греки. - Ред.) повинні зрозуміти, що реформи необхідні ", - сказав Олланд.

Французький президент зазначив, що переговори між Грецією та міжнародними кредиторами повинні відновитися з метою досягнення угоди.

Як повідомлялося, новий пакет пропозицій щодо реформ, який грецький уряд надіслав кредиторам у четвер ввечері, відповідає більшості вимог кредиторів від 26 червня.

Раніше повідомлялося, що в рамках останніх пропозицій Греція звернулася за 53,5 млрд євро, щоб покрити свої борги до 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.