Пропозиції Греції слабкі і мають недоліки - держсекретар з фінансів Нідерландів

Субота, 11 липня 2015, 15:14

Пропозиції Греції для кредиторів мають низку недоліків, і багато країн єврозони сумніваються, чи грецький уряд неухильно буде дотримуватися програми реформ.

Про це заявив держсекретар з фінансів Нідерландів Ерік Вейбс перед засіданням Єврогрупи.

"Багато урядів, в тому числі і наш, мають серйозні сумніви в намірах Греції виконувати свої зобов'язання. Адже ми обговорюємо пропозиції, які були відкинуті лише тиждень тому. Це серйозно турбує", - сказав Вейбс.

"Є кроки вперед, але ми бачимо, що інституції критично поставилися до пропозицій. Не вистачає конкретики і вони слабкіші в деяких питаннях, ніж мають бути. Ці пропозиції тільки початок переговорів", - додав він.

Єврогрупа у суботу обговорюватиме прохання грецьких властей на отримання фінансової допомоги в межах Європейського стабілізаційного механізму (ESM).

Раніше ЗМІ повідомили, що Єврокомісія, Європейський центробанк і МВФ вважають пропозиції уряду Греції достатньою підставою, щоб почати переговори про надання кредиту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.