Банки Греції залишатимуться закритими цього тижня - New York Times

Понеділок, 13 липня 2015, 14:51

Банківські канікули в Греції, які розпочалися ще 28 червня, найімовірніше, продовжуватимуться протягом цього тижня.

Таку думку висловлює американське видання The New York Times.

Як відзначає видання, для того, щоб відновити роботу, грецьким банкам потрібно більше надзвичайних кредитів від Європейського центрального банку.

Проте ЄЦБ навряд чи зможе надати більше коштів, принаймні, до тих пір, поки нова угода Греції з кредиторами не отримає схвалення від грецького парламенту у середу.

Як відзначає видання з посиланням на джерело, рада керуючих ЄЦБ планує обговорити питання Греції під час телефонної конференції в понеділок.

Проте навіть допомога ЄЦБ не зможе вирішити всіх питань.

Адже, як наголошується, основною проблемою грецьких банків є те, що вони втратили близько чверті своїх внесків з кінця минулого року.

Банки не зможуть почати нормально працювати, поки клієнти знову не будуть впевнені в тому, що їхні гроші знаходяться в безпеці і почнуть вносити депозити.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінфін Греції прийняв рішення продовжити банківські канікули до понеділка, 13 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.