Греція добилася реструктуризації боргу - Ципрас

Понеділок, 13 липня 2015, 11:18

Греція добилася реструктуризації боргу і середньострокового фінансування обсягом до 35 млрд євро в угоди зі своїми кредиторами, що дозволить країні залишитися в єврозоні.

Про це заявив прем'єр-міністр Алексіс Ципрас після завершення євросаміту у Брюсселі, повідомляє Reuters.

За його словами, угода може принести нові інвестиції, допоможе країні вийти з рецесії і уникнути краху банківської системи.

"Угода є важкою, але ми запобігли руху державних активів за кордоном. Ми запобігли плану фінансового придушення і краху банківської системи. У цій жорсткій битві нам вдалося виграти реструктуризацію боргу", - сказав Ципрас.

Як відомо, на саміті ЄС, який розпочався в неділю і завершився в понеділок вранці, було узгоджено принципи програми економії в Греції.

Країни ЄС нададуть Афінам фінансову підтримку в обмін на проведення грецькою владою низки болючих реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...