Греція добилася реструктуризації боргу - Ципрас

Понеділок, 13 липня 2015, 11:18

Греція добилася реструктуризації боргу і середньострокового фінансування обсягом до 35 млрд євро в угоди зі своїми кредиторами, що дозволить країні залишитися в єврозоні.

Про це заявив прем'єр-міністр Алексіс Ципрас після завершення євросаміту у Брюсселі, повідомляє Reuters.

За його словами, угода може принести нові інвестиції, допоможе країні вийти з рецесії і уникнути краху банківської системи.

"Угода є важкою, але ми запобігли руху державних активів за кордоном. Ми запобігли плану фінансового придушення і краху банківської системи. У цій жорсткій битві нам вдалося виграти реструктуризацію боргу", - сказав Ципрас.

Як відомо, на саміті ЄС, який розпочався в неділю і завершився в понеділок вранці, було узгоджено принципи програми економії в Греції.

Країни ЄС нададуть Афінам фінансову підтримку в обмін на проведення грецькою владою низки болючих реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.