Греція пропустила черговий платіж за кредитом МВФ у 456 млн євро

Вівторок, 14 липня 2015, 09:15

Греція пропустила черговий платіж за кредитом Міжнародного валютного фонду  у розмірі 456 млн євро, який потрібно провести 13 липня.

Про це повідомляє сайт МВФ.

"СПЗ (спеціальні права запозичення. - Ред.) основного боргу у сумі 360 млн (близько 456 млн євро) від Греції сьогодні не були отримані МВФ. Ми повідомили нашу Виконавчу раду з цього приводу. Заборгованість Греції перед МВФ складає 1,6 млрд СПЗ (близько 2 млрд євро) на сьогоднішній день", - йдеться у повідомленні.

МВФ також повідомляє, що запит від грецького уряду на продовження строку погашення боргу від 30 червня, як очікується, буде обговорюватися радою директорів в найближчі тижні.

Як відомо, на саміті ЄС, який розпочався в неділю і завершився в понеділок вранці, було узгоджено принципи програми економії в Греції.

Країни ЄС нададуть Афінам фінансову підтримку в обмін на проведення грецькою владою низки болючих реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.