У Брюсселі завершилося засідання Комітету асоціації Україна - ЄС

Вівторок, 14 липня 2015, 17:34

У вівторок в Брюсселі завершилося перше засідання Комітету асоціації Україна - ЄС.

По це повідомляє Урядовий портал.

Як відзначається, під час дводенного засідання сторони обговорили низку реформ, які здійснюються Україною, зокрема, в сфері забезпечення прав людини та верховенства права.

"Надано оцінку боротьбі з корупцією, реформі зі зміцнення судової влади, реформуванню сектору цивільної безпеки, реалізації конституційної реформи, зокрема у частині децентралізації тощо, а також надано детальні роз’яснення щодо алгоритму реалізації вказаних реформ", - говориться в повідомленні.

Окрім того, делегації приділили увагу проведенню структурних економічних реформ в Україні, спрямованих на покращення інвестиційного та ділового клімату, стабілізацію економічно-соціальної ситуації в Україні, підвищення добробуту громадян.

Також було підтверджено відданість початку тимчасового застосування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Комітет асоціації Україна-ЄС в понеділок розпочав свою першу зустріч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.