У Латвії рибопереробні компанії отримають податкові канікули через ембарго РФ

Середа, 15 липня 2015, 09:39

Рибопереробним підприємствам Латвії дозволять відкласти сплату податків, а на пільги та інші форми підтримки можуть розраховувати приблизно 15 виробників.

Про це заявив міністр землеробства Яніс Дуклавс, повідомляє Delfi.

Цього тижня міністерство землеробства подасть службі державних доходів список підприємств для податкових пільг та інших заходів підтримки. Поки конкретні компанії міністр не назвав.

Список рибопереробних підприємств, які можуть розраховувати на пільги через російську заборону на імпорт консервів, уряд розглядав на закритому засіданні.

Як йдеться в поясненні мінземлеробства, список має бути підготовлений якомога швидше, оскільки затягування процесу може призвести до банкрутств підприємств.

Нагадаємо, Россільгоспнагляд заборонив експорт усіх рибних продуктів з Латвії до Росії з 4 червня нібито через підвищений рівень бензопірена.

Заборона стосується всіх 39 підприємств, які мали ліцензії на експорт до Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.