Нідерланди можуть скасувати соцзабезпечення та пільги для ісламістів

Середа, 15 липня 2015, 18:53

Уряд Нідерландів запропонував у середу заморозити соціальне забезпечення та студентські пільги для громадян, що приєдналися до войовничих угруповань, таких як "Ісламська держава".

Про це повідомляє Reuters.

"Всім, хто залишає країну для до підтримки "Ісламської держави", або виходить заміж за бойовиків-джихадистів, буде заморожено державне фінансування",  - йдеться в заяві уряду Нідерландів.

Голландські експерти відзначають, що такі дії уряду країни є радше символічними на зразок часткової заборони на носіння паранджі, впровадженої в травні.

Згідно з даними Європолу у січні цього року 5 тисяч європейців стали учасниками бойових дій в Сирії.

Водночас, за словами глави МЗС Нідерландів Берта Кундерса, серед них - лише 190 голландців.

Як відомо, прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте викликав хвилю суперечок в березні, коли заявив, що волів би, щоб голландські громадяни, які направилися в Ірак або Сирію "загинули в бою, ніж повернулися в Нідерланди".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.