В Афінах відбулися сутички між поліцією та протестувальниками

Фото
Четвер, 16 липня 2015, 08:24

На вулицях Афін у ніч на четвер відбулися сутички між протестувальниками та поліцією за кілька годин до того, як парламент Греції мав проголосувати за пакет реформ, необхідних для отримання подальшої допомоги кредиторів.

Демонстранти, незадоволені намірами грецького уряду піти на поступки в питаннях реформ за вимогами кредиторів, почали жбурляти в поліцейських пляшки із запалювальною сумішшю.

Фото - ЕРА 

У відповідь правоохоронці почали застосовувати сльозогінний газ і затримувати протестувальників. На даний момент, за повідомленнями ЗМІ, силовики затримали близько 50 осіб. В результаті зіткнення є поранені.

Під час сутичок на площі перед парламентом перебували близько 12 тисяч людей.

 
 
 

Як повідомлялося, парламент Греції у ніч на четвер підтримав угоду з кредиторами щодо врегулювання боргової кризи в країні, незважаючи на незгоду деяких членів правлячої партії СІРІЗА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.