В Афінах відбулися сутички між поліцією та протестувальниками

Фото
Четвер, 16 липня 2015, 08:24

На вулицях Афін у ніч на четвер відбулися сутички між протестувальниками та поліцією за кілька годин до того, як парламент Греції мав проголосувати за пакет реформ, необхідних для отримання подальшої допомоги кредиторів.

Демонстранти, незадоволені намірами грецького уряду піти на поступки в питаннях реформ за вимогами кредиторів, почали жбурляти в поліцейських пляшки із запалювальною сумішшю.

Фото - ЕРА 

У відповідь правоохоронці почали застосовувати сльозогінний газ і затримувати протестувальників. На даний момент, за повідомленнями ЗМІ, силовики затримали близько 50 осіб. В результаті зіткнення є поранені.

Під час сутичок на площі перед парламентом перебували близько 12 тисяч людей.

 
 
 

Як повідомлялося, парламент Греції у ніч на четвер підтримав угоду з кредиторами щодо врегулювання боргової кризи в країні, незважаючи на незгоду деяких членів правлячої партії СІРІЗА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...