ЄС посилить правила для пілотів після катастрофи Germanwings

П'ятниця, 17 липня 2015, 13:40

Єврокомісія надала рекомендації щодо посилення правил для пілотів літаків у зв'язку з катастрофою літака авіакомпанії Germanwings.

Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, як зазначається, всі пілоти повинні будуть пройти психологічну діагностику та відкрити дані щодо візитів до лікарів.

Цільова група експертів на чолі з Європейським регулятором безпеки польотів також закликала до проведення тестувань пілотів на вміст наркотиків та алкоголю, а також посиленого контролю за лікарями, відповідальних за регулярний медичний огляд пілотів.

Як повідомлялося, 24 березня на півдні Франції розбився пасажирський літак Airbus 320 авіакомпанії Germanwing з 150 людьми на борту.

Слідство встановило, що другий пілот літака Андреас Любіц в момент катастрофи знаходився в кабіні сам і не відповідав на заклики капітана впустити його. Тому було висловлено припущення, що Любіц міг свідомо розбити літак.

Пізніше слідчі встановили, що у другого пілота раніше були психічні проблеми і він неодноразово звертався до лікарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.