Фіни згодні підняти податок на тютюн, мотоцикли та яхти

Неділя, 19 липня 2015, 19:30

Більшість громадян Фінляндії згодні з планами уряду підвищити акцизи на тютюнову продукцію, а також ввести податок на катери, яхти і моторні транспортні засоби.

Як пише Yle, до такого висновку прийшли за результатами опитування, який з'ясовував відношення громадян до проведеної урядом податкової політики.

Більшість з респондентів підтримують поетапне підвищення податку на тютюн. Більша частина опитаних також підтримала введення податку на катери, яхти, моторні транспортні засоби, включаючи мотоцикли.

Нагадаємо, новий уряд Фінляндії запропонувало пакет бюджетної консолідації. Крім зазначених заходів, туди входять заморозка індексації пенсій і соціальних виплат, скорочення дотацій та податкових пільг при купівлі житла.

Прийняття цих заходів дозволить уникнути підвищення прибуткового податку, що має стати стимулом для зростання економіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.