Пентагон може надати Україні нові радари - ЗМІ

Четвер, 23 липня 2015, 08:49

Пентагон може надати Україні нові радари більшого радіусу дії, щоб протистояти артилерії, яку використовують проросійські сепаратисти на сході країни.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Згідно з інформацією видання, пропозиція все ще потребує схвалення з боку Білого дому, який розглядає черговий пакет нелетальної допомоги для України.

Обговорення відбуваються поряд зі зростанням тиску на Вашингтон з тим, щоб краще допомогти Києву протистояти проросійським сепаратистам.

"Армії України було б корисно мати більше контрбатарейної РЛС, а також більш потужні радари",  - зауважив високопоставлений співробітник адміністрації Обами.

Як відомо, Білий дім на початку року вирішив відмовитися від постачання смертоносної зброї Україні, такої як артилерія або переносні зенітно-ракетні комплекси через побоювання щодо можливої ескалації конфлікту та небажання провокувати РФ.

Водночас в адміністрації Обами вважають, що нові радари не можуть вважатися летальною зброєю, тому їх постачання не потребує зміни політичного курсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.