США і НАТО готовуються до тривалого конфлікту з Росією – глава Пентагону

Понеділок, 22 червня 2015, 09:03

США союзники по НАТО готуються до тривалого військового напруження з Росією, оскільки зміни в цій країні можуть не відбутися як при президентові Володимиру Путіну, так і після його правління.

Про це заявив глава Пентагону, міністр оборони США Ештон Картер на початку тижневої поїздці до Європи, повідомляє Reuters.

Картер заявив, що Сполучені Штати сподіваються що  Росія повернеться до прогнозованого курсу і відзначив дипломатичну співпрацю з Москвою, в тому числі переговори щодо ядерної програми Ірану.

В той же час він відзначив, що зміни у військовій стратегії НАТО, які призначені для стримування російського втручання, ілюструють підготовку для тривалої напруженості.

"Адаптація про яку я говорю спрямована на те, що Росія може не змінитися як при Володимирі Путіні, так і після нього", - сказав Картер перед посадкою в Берліні.

Відповідаючи на питання, чи вважає він, що  Путін може змінити курс, Картер сказав, що він сподівається на це, але "не може бути впевнений".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.