Посол України у Франції написав листа депутатам, що поїхали до Криму

П'ятниця, 24 липня 2015, 12:15

Посол України в Парижі Олег Шамшур написав листа голові делегації французьких депутатів, що здійснюють візит до Криму, Т'єррі Маріані.

Про це повідомляє французьке видання Le Parisien.

Зокрема, у своєму листі дипломат висловив "глибоке занепокоєння" та обурення візитом французьких депутатів на окупований півострів.

"Ви навіть не інформували українську сторону, вирішивши нелегально в'їхати до країни з Москви", - зауважив Шамшур.

Він застеріг французьких депутатів щодо того, що їх "використають для реалізації спроби Кремля легітимізувати анексію Криму".

Як повідомлялося, група проросійськи налаштованих французьких депутатів заявила про намір поїхати до Росії та анексованого Криму.

Варто зауважити, що більшу частину французької делегації склали депутати від партії екс-президента Франції Ніколя Саркозі "Республіканці".

Водночас МЗС України попередив французьких депутатів про можливу заборону в'їзду на територію України у випадку поїздки на окупований півострів. Візит депутатів засудили і в МЗС Франції, назвавши його порушенням міжнародного права.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.