Більшість німців вважають банкрутство Греції неминучим

П'ятниця, 24 липня 2015, 19:24

71% німців вважають неминучим банкрутство Греції.

Такими є результати опитування, оприлюдненого німецьким каналом ZDF.

Лише кожен п'ятий опитаний очікує, що Греція в довгостроковій перспективі зможе вийти з кризи завдяки пакету допомоги.

Щодо нових переговорів між Грецією і "трійкою" німецькі громадяни також налаштовані скептично: лише кожен четвертий вірить, що Греція втілить в життя погоджені реформи і заходи економії. 73% респондентів вважають, що уряд Афін не буде дотримуватися домовленостей.

При цьому 50% німців, згідно з дослідженням, виступають за те, щоб Греція залишилася в єврозоні. На початку липня до укладення угоди і початку виплат фінансової допомоги, 52% виступали за те, щоб Греція покинула єврозону, 45% проголосували за збереження її позиції у валютному союзі.

Нагадаємо, парламент Греції у четвер проголосував за другий пакет реформ, необхідний для того, щоб розпочати переговори з кредиторами про нову програму допомоги. Однак початок переговорів було відкладено з міркувань безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.