Кемерон хоче заборонити купувати британську нерухомість за "брудні гроші"

Вівторок, 28 липня 2015, 15:29

Практику купівлі іноземцями будинків у Великій Британії з допомогою нелегально присвоєних або відмитих грошей необхідно припинити.

Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон, повідомляє ВВС.

"Чимала частина елітного житла у Британіїкупується людьми, що живуть за кордоном, через анонімні фіктивні компанії, найчастіше з використанням грошових коштів, отриманих незаконним шляхом.

Ми повинні їм пояснити, що Лондон не місце для брудних грошей", — заявив він.

Як зазначається, понад 100 тисяч адрес на території Сполученого Королівства належать закордонним компаніям, причому понад 36 тисяч з них, розташованих у Лондоні, знаходяться у володінні офшорних фірм.

Загалом офшори володіють в Англії та Уельсі власністю на суму близько 122 мільярдів фунтів стерлінгів (більше 171 мільярда євро).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.