У Бельгії триває протест фермерів: палять шини і блокують дороги

Фото
Четвер, 30 липня 2015, 10:52

Бельгійські фермери, незадоволені низькими закупівельними цінами на молоко і свинину, в середу ввечері розпочали акцію протесту.

Про це повідомляє видання Le Soir.

Зокрема, в четвер вони блокували кілька автомобільних доріг, а також під'їзди до декількох мережевих магазинів на території Валлонії та Фландрії.

Як повідомляється, протестувальники палили шини і сіно.

 

"Закупівельні ціни тут навіть нижчі, ніж у Франції", - заявили у профспілці фермерів Бельгії, яка організувала протест.

Бельгійська асоціація виробників молочної продукції вимагала підвищити на 4 центи - до 29 євроцентів - закупівельні ціни на молоко для порятунку молочників від розорення.

Скасування в Євросоюзі з 1 квітня квот на виробництво молока знизило в Бельгії закупівельні ціни на нього до 25 євроцентів за літр.

Водночас закупівельні ціни на свинину для фермерів становлять 1,5 євро за кілограм, тоді як супермаркети продають цю продукцію по 10 євро за кілограм.

Акції протести бельгійських фермерів відбуваються за тиждень після того, як великі акції протесту фермерів відбулися у Франції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.