МВФ може заморозити допомогу Греції до 2016 року - ЗМІ

Четвер, 30 липня 2015, 18:29

МВФ може відкласти свою участь у фінансовій допомозі Греції до 2016 року.

Про це пише Financial Times з посиланням на висновок за результатами засідання Ради директорів МВФ у середу.

Згідно з інформацією, в інституції вважають, що високий рівень боргів Греції, а також неефективне здійснення реформ ставить під питання можливість приєднання МВФ до нової програми фіндопомоги.

Рішення Ради директорів означає, що хоча представники МВФ будуть брати участь у переговорах з Грецією, рішення щодо надання фіндопомоги може бути відкладено на місяці - до 2016 року.

Згідно  "строго конфіденційному" підсумку Ради, МВФ вирішить, чи брати участь у програмі лише під час "другої фази", після того, як Греція погодить всеосяжний пакет реформ та найажливіше - після того, як представники єврозони погодяться на полегшення боргового тягаря Греції.

Як пише видання, ця умова може стати каменем спотикання для Берліну та інших урядів країн-кредиторів, які до цих пір сильно чинили опір пропозиціям списати борги Греції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Греція розпочала переговори з кредиторами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.