Литва направила до України військових інструкторів

Середа, 8 липня 2015, 12:47

Литва направила до України чотирьох військових інструкторів, які разом з військовими США будуть навчати українських військовослужбовців.

Про це повідомив міністр оборони Литви Юозас Олекас, передає Vz.lt.

Як зазначається, литовські інструктури вже прибули на місце та готуються до виконання завдань.

Очікується, що литовські інструктори разом з військовими США з 173-ї повітряно-десантної бригади навчатимуть національну гвардію України діяти індивідуально, а також в складі підрозділів.

"Відправляючи литовських військових інструкторів, щоб допомогти Україні посилити та реформувати збройні сили, ми таким чином робимо свій внесок у вже існуючі заходи підтримки України",  - відзначив Олекас.

Нагадаємо, раніше  президент Литви Даля Грибаускайте заявила, що поки Росія не припинить свою агресивну поведінку, діалогу між нею і Заходом бути не може.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?