Грибаускайте про РФ: коли стикаються з такою агресією, діалогу бути не може

Субота, 4 липня 2015, 16:19

Поки Росія не припинить свою агресивну поведінку, діалогу між нею і Заходом бути не може.

Про це заявила президент Литви Даля Грибаускайте в ефірі французького телебачення, повідомляє Delfi.lt.

За її словами, Литва, повернувши обов'язкову військову службу, збільшивши витрати на озброєння і створивши сили швидкого реагування, хоче показати, що може захистити себе, а не тільки просить про допомогу НАТО, який "усвідомлює геополітичну ситуацію в регіоні країн Балтії".

"Ми реалісти, відкрито говоримо про загрозу в діях свого сусіда і, як і інші наші сусіди, ми готові виконувати всі наші зобов'язання" – заявила Грибаускайте.

"Коли стикаються з такою агресією і погрозами, діалогу бути не може", зазначила литовський президент, відповідаючи на питання про те, чи можливий, на її думку, діалог між Європою і Росією.

Говорячи про санкції ЄС відносно Росії, президент Литви підкреслила, що "насправді з допомогою санкцій ніколи не була досягнута кінцева мета ні в одному регіоні світу, де вони застосовувалися".

"Але у нас немає вибору, оскільки Кремлю і його керівникам треба дати жорстку і однозначну відповідь", - сказала Грибаускайте. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.