Естонія побудує полігон для тренувань союзників по НАТО

Четвер, 9 липня 2015, 13:14

Естонія побудує у країні ще один військовий полігон для тренувань важкої бронетехніки та сил НАТО.

Таке рішення ухвалив уряд країни, повідомляє ERR.re.

Поліпшення навчальної інфраструктури передбачено в плані розвитку оборони Естонії на 2013-2022 роки. Естонія планує розвивати механізований батальйон Сил оборони, для чого купує у Нідерландах броньовані бойові машини CV90 шведського виробництва.

На новій тренувальній базі проходитимуть тактичні заняття та стрільби. Полігон буде побудований у волостях Анія та Куусалу. Його площа становитиме 5865 гектарів, периметр 32,2 кілометра. 

З вересня 2014 року на території Естонії пройшли кілька військових навчань НАТО різних родів військ, проте для проведення повноцінних маневрів із залученням бронетехніки в країні поки немає інфраструктури.

Як повідомлялося, у столиці Естонії Таллінні відкрито координаційний центр НАТО (Force Integration Unit, NFIU).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.