Відносини між ЄС і РФ найближчим часом не відновляться - президент Естонії

Середа, 17 червня 2015, 14:05

У найближчому майбутньому відновлення нормальних відносин між Євросоюзом і Росією неможливе, якщо остання продовжить агресивно себе поводити.

Про це заявив президент Естонії Тоомас Гендрік Ільвес у Відні на зустрічі ключової групи Мюнхенській конференції з безпеки, передає Postimees.

"Відновити нормальні відносини між Євросоюзом і Росією неможливо, поки триває російська агресія проти України, польоти російських літаків без транспондерів у міжнародному повітряному просторі і викрадення громадян Євросоюзу на його території", - заявив він.

За словами Ільвеса, реалістична політика щодо Росії – це її стримування, що не означає її ізоляції, а лише силове блокування експансіоністських спроб.

"Ключ до розв'язання цього конфлікту – реформа і модернізація України, у що західні країни можуть зробити ще більший внесок за допомогою підтримки українського уряду", - сказав глава естонської держави.

Нагадаємо, раніше Ільвес заявив, що Україна потребує підтримки і довіри з боку Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.