Посольство РФ обурилося словами польського міністра про "гріховність" знищення продуктів

Понеділок, 10 серпня 2015, 17:22

Посольство Росії в Польщі висловило невдоволення словами міністра сільського господарства і розвитку сільської місцевості Марека Савицького, який назвав "гріхом" знищення санкційних продуктів.

Про це йдеться в повідомленні на сайті посольства.

"Не належить міністру захищати інтереси тих, хто порушує закон і намагається провозити в Росію свої товари в обхід існуючих правил. Може бути, в цьому і криється той "дуже тяжкий гріх", про який говорить пан міністр? Адже очевидно, що і про якість контрабандної продукції, яка не піддається жодним перевіркам, говорити не доводиться. А між тим пану міністру мають бути відомі численні проблеми, які виникають у польських експортерів з російським фітосанітарним контролем", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, минулого тижня міністр сільського господарства Польщі Марек Савицький закликав президента РФ Володимира Путіна припинити нищити санкційні продукти харчування.

У Росії з 6 серпня почав діяти указ про знищення санкційної продукції не лишена кордоні, а й по всій країні. Протягом першого дня дії указу було знищено понад 250 тонн продуктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua