У Латвії хочуть заборонити носити паранджу

Вівторок, 11 серпня 2015, 11:03

У Латвії потрібно порушити питання про дозвіл чи заборону носити у громадських місцях мусульманські головні убори й інші предмети одягу, що закривають обличчя.

Про це заявив президент країни Раймонд Вейоніс, повідомляє латвійський сайт Delfi.

За його словами, робоча група, що розробляє політику щодо біженців, можливо, повинна буде вирішувати питання про доцільність носіння паранджі і якомога раніше ухвалити відповідне рішення.

"Моя особиста думка полягає в тому, що подібні головні убори носити не потрібно, тому що латвійське суспільство все ж відкрите - ми приймаємо людей різних національностей, толерантно до них ставимося, і я не бачу підстав для того, щоб такі речі якоюсь мірою використовувати",— висловив свою думку президент.

При цьому він наголосив, що в будь-якому разі потрібно буде розпочати дискусію з цього питання.

Серед інших європейських країн заборона на носіння паранджі існує у Франції та Бельгії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.